Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Dostawa

CZAS DOSTAWY

Jeśli złożysz i potwierdzisz zamówienie za pobraniem kurierskim do godziny 10:00, paczkę wyślemy tego samego dnia. Jeśli złożysz zamówienie w piątek po 10:00, sobotę lub niedzielę (za pobraniem kurierskim), paczkę wyślemy w poniedziałek.

Przy zamówieniach „przedpłata na konto” towar wysyłany jest pocztą, w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Przy zamówieniach „przedpłata na konto - kurier” towar wysyłany jest w ciągu 1 dnia roboczego, po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Przesyłka kurierska
Kurierzy dostarczają paczki w godzinach 10-17 i w tym czasie powinieneś spodziewać się dostawy.
Jeśli nie będzie Cię pod adresem, który podałeś na zamówieniu, kurier ma obowiązek zostawić awizo z kontaktem do siebie. Kolejna próba dostarczenia będzie miała miejsce za dwa dni.

Możesz także spróbować umówić się z kurierem na dostawę na samym początku - po wysyłce paczki zadzwoń do nas- przekażemy Ci numer listu przewozowego. Jeśli posiadasz już numer listu przewozowego możesz sprawdzić na stronie firmy DPD status swojej przesyłki


KOSZTY DOSTAWY

Przy „Przedpłacie na konto” wysyłka ekonomiczna pocztą, koszty dostawy - 0 zł.

Przy „Przesyłce za pobraniem” koszty dostawy pocztą tradycyjną uzależnione są od wartości zamówienia , wagi towarów.

Przy „Przedpłacie na konto-kurier DPD” koszty dostawy wynoszą 13 zł

Przy „Przesyłce za pobraniem –kurier DPD” koszty dostawy wynoszą 15 zł

Koszty dostawy zagranicznej (przedpłata na konto) zależą od kraju dostawy i łącznej wagi zamówionych towarów. Prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów przesyłki.

 

Zamówienia z odbiorem osobistym w magazynie Łowca Polskiego (ul. Płowiecka 105/107 w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30) są GRATIS niezależnie od wagi i wartości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl